Falun Gong - Pravdivost, Soucit, Tolerance
čára
 Zveme Vás
 SOS!
 Pronásledování
 Podpora Falun Dafa
 Video, Galerie
 Odkazy
FB  Twitter  YT

Světová uznání a ocenění Falun Gongu

Během pouhých deseti let, od svého zveřejnění v květnu 1992, přilákal Falun Dafa přes 100 miliónů praktikujících po celém světe. Falun Dafa zdůrazňuje, že člověk by se měl chovat v souladu s principy Pravdivosti – Soucitu – Tolerance. Ohromně prospěl každému, kdo vytrvale kultivuje svoje srdce a provádí cvičení, bez ohledu na pohlaví a věk, národnost či rasu. Neustálá a pilná kultivace přinesla znatelné změny mnoha praktikujícím, co se týče fyzického zdraví i morálních hodnot.

Zároveň Falun Dafa získává celosvětové porozumění a ocenění, především v Asii, Austrálii, Evropě a Severní Americe. Níže uvedené odkazy vás přivedou k bližším informacím o podpoře a ocenění Falun Dafa.


Fotografie světových ocenění a prohlášení o podpoře Falun Dafa

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění

Pan Li Hongzhi (zakladatel Falun Gongu) a Falun Gong do dnešního dne získali po celém světě více než 1000 uznání a proklamací. V letech 2000, 2001, 2002 a 2003 byl pan Li několika stovkami profesorů a politiků ze 14-ti zemí nominován na Nobelovu cenu míru. V roce 2001 byl nominován na Sacharovovu cenu.


Ocenění v Číně před začatkem pronásledování


Fotografie ocenění Na pekingské výstavě orientálního zdraví EXPO v roce 1992 a 1993 obdržel pan Li Hongzhi a Falun Gong několik ocenění, mezi nimiž bylo nejvyšší ocenění konference "Cena za mimořádný přínos v oblasti vědy" a současně zvláštní zlatou medaili. Pan Li Hongzhi zde dostal i titul "Nejuznávanější mistr qi-gongu".

Ocenění v ČR

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

Poděkování Opava


> Nahoru
spacer
 © 2005-2017 Asociace Falun Gong ČR   Jakékoli otázky, připomínky a návrhy prosím posílejte na adresu: info(zavináč)falungong.cz